ivermectina dosis sarna adultos ivermectina como prevencion kopen kilox ivermectina para que sirve en humanos ivermectina guayaki can you give ivermectin injection orally intermectin super 50 ml where to purchase ivermectin in south africa

AUTORSKIE PRZEDSZKOLE  DLA DZIECI Z WYZWANIAMI W ROZWOJU

Przedszkole BINGO to kameralne, butikowe przedszkole ukierunkowane na pracę  z dziećmi z wyzwaniami w rozwoju. Pracujemy w duchu komunikacji opartej na empatii i zrozumieniu, wspierając się założeniami pedagogiki M.Montessori. Naszym podopiecznym zapewniamy bogatą ofertę zajęć wspierających i terapeutycznych a przede wszystkim zaś absolutne poczucie bezpieczeństwa i dużo wspaniałej zabawy. Podczas codziennej pracy z dziećmi wykorzystujemy szereg nowatorskich metod terapeutycznych mających na celu wszechstronne stymulowanie rozwoju dzieci. Naszych małych podopiecznych uczymy tolerancji, wzajemnego szacunku, współdziałania i empatii już od najmłodszych lat. Pragniemy aby wyrośli na wrażliwych, otwartych i życzliwych ludzi.

MIEJSCE…

Mieścimy się w pięknej willi z własnym ogrodem w cichej i spokojnej części Wrocławia- osiedlu Żerniki. Infrastruktura przedszkola została w pełni dostosowana do potrzeb dzieci i rodziców. Dzieci uczęszczające do Bingo mają do dyspozycji:

  • Sale edukacyjne- wyposażone w nowoczesne pomoce edukacyjne
  • Salę Doświadczania Świata;
  • Gabinet Integracji Sensorycznej:
  • Gabinet logopedyczny;
  • Gabinet rehabilitacyjny;
  • Plac zabaw;
  • Przestronną szatnię;
  • Ogródek owocowo-warzywny ( samodzielnie uprawiany przez dzieci).

BEZPIECZEŃSTWO…

Bezpieczeństwo dzieci jest naszym priorytetem. Posiadamy pozytywną opinię Straży Pożarnej i Sanepidu. Z niezwykłą starannością dobieramy pomoce edukacyjne, zabawki czy sprzęt terapeutyczny. Dbamy o to by otoczenie Twojego dziecka było bezpieczne i pozwalało na “mądre”, twórcze i rozwijające spędzanie czasu. Wyposażenie przedszkola tj. dywany, meble, leżaczki itp. – posiadają wszelkie potrzebne atesty. Farby, którymi pomalowaliśmy nasze wnętrza posiadają atesty higieniczne i są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne.

PROGRAM…

Realizujemy podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej także Roczne Obowiązkowe Przygotowanie Przedszkolne tzw. zerówkę. Nadzór pedagogiczny nad placówką pełni Kuratorium Oświaty we Wrocławiu. Zajęcia dydaktyczno- wychowawcze w BINGO realizowane są zgodnie z programem wychowania przedszkolnego a także równolegle z programem wykorzystującym elementy pedagogiki M.Montessori. Realizujemy także autorskie programy edukacyjne, których celem jest wszechstronne stymulowanie rozwoju dziecka zgodnie z jego potencjałem i możliwościami rozwojowymi.

ZWIERZĘTA…

W Bingo mieszkają także rybki i królik o które dbają nasze przedszkolaki.  Dzieci karmią, sprzątają i dbają o małych podopiecznych. Oprócz tego naszym przedszkolu  odbywają się zajęcia edukacyjne w asyście zwierząt. tj. psy, koty, konie, kozy czy alpaki. Na zajęciach oprócz niezapomnianej, wspaniałej zabawy dzieci uczą się szacunku, opiekuńczości i prawidłowego, bezpiecznego zachowania. Bo chcemy, żeby nasze maluchy wyrosły na wspaniałych dorosłych o wielkim sercu do wszystkich zwierząt.

TWÓRCZOŚĆ…

„Każde dziecko jest artystą. Wyzwaniem jest pozostać artystą kiedy się dorośnie” P.Picasso i zgodnie z tymi słowami w naszym przedszkolu odbywa się dużo zajęć artystycznych i sensorycznych. Żadna masa czy faktura nie jest nam straszna. Malujemy rączkami, stopami, lepimy, ugniatamy, wycinamy…- rozwijamy swoją kreatywność, sprawność motoryczną, dostarczamy naszym zmysłom dużo wrażeń a przede wszystkim zaś wspaniale się bawimy.